51. KOLO HOKEJOVÉ EXTRALIGY SLEDUJEME ON-LINE!
20:55
důležité
Konečné výsledky týmů, které v 51. kole bojovaly o účast v předkole play off. Litvínov - Liberec 4:3. České Budějovice - Karlovy Vary 2:1 sn. Kladno - Brno 1:5.
20:52
Je rozhodnuto. Brno i přes výhru na Kladně ztratilo naději na účast v předkole play off. Tu si zajistily Litvínov a Karlovy Vary.
4. série
Karlovy Vary
České Budějovice - Karlovy Vary 2:1 po sam. nájezdech. Pletka proměnil i druhé trestné střílení a rozhodl o tom, že dva body zůstanou na jihu Čech.
4. série
České Budějovice - Karlovy Vary 1:1. Karlovarský Skuhravý trefil břevno - 2:2.
3. série
České Budějovice - Karlovy Vary 1:1. Pech z Karlových Varů sérii natáhl. Objel brankáře Kováře a kotouč zasunul do odkryté branky - 2:2.
3. série
České Budějovice - Karlovy Vary 1:1. Šimánek mohl rozhodnout, ale neučinil tak. Stav zůstává 2:1 pro Budějovice.
2. série
České Budějovice - Karlovy Vary 1:1. Sailer z Karlových Varů neproměnil. Stav nájezdů zůstává na poměru 2:1 pro domácí.
2. série
České Budějovice - Karlovy Vary 1:1. Gulaš posílá Budějovice precizně provedeným nájezdem do vedení - 2:1.
1. série
České Budějovice - Karlovy Vary 1:1. Vary v samostatných nájezdech vyrovnávají. Trefil se Klíma - 1:1
1. série
České Budějovice - Karlovy Vary 1:1 Pletka v nájezdech posílá Budějovice do vedení - 1:0.
20:39
České Budějovice - Karlovy Vary 1:1. V Českých Budějovicích se pojedou nájezdy. Ani prodloužení nerozhodlo.
20:39
Litvínov
Litvínov - Liberec 4:3. Je dobojováno! Litvínov si stejně jako Karlovy Vary, které hrají v Budějovicích prodloužení, s předstihem zajistil účast v předkole play off.
59. minuta
Litvínov
Litvínov - Liberec 4:3. Litvínov vstřelil minutu a půl před koncem zápasu rozhodující branku. Dvojnásobnou přesilovku potrestal Jareš po přihrávce Lukeše a Jenáčka.
59. minuta
Litvínov
Litvínov - Liberec 3:3. I Litvínov je velmi blízko účasti v předkole play off. Poslední dvě minuty nerozhodného zápasu totiž odehraje v přesile dvou mužů. K postupu mu stačí i remízový výsledek v základní hrací době.
61. minuta
České Budějovice - Karlovy Vary 1:1. Začalo prodloužení nerozhodného utkání.
20:30
důležité
České Budějovice - Karlovy Vary 1:1. Skončila základní hrací doba... Hokejisté Karlových Varů se radují z postupu do předkola play off.
20:28
důležité
Kladno - Brno 1:5. Je dobojováno, hokejisté Brna odváží z Kladna důležité tři body v boji o předkolo play off. Až výsledky dalších dvou zápasů napoví, zda naděje na účast v něm pro ně stále žije.
57. minuta
Brno
Kladno - Brno 1:5. Je rozhodnuto! Brno dorazilo unavené domácí pátým gólem. O branku se po asistenci Koreise postaral v 57. minutě Stehlík.
49. minuta
České Budějovice - Karlovy Vary 1:1. V jižních Čechách mnoho branek nepadá. Nerozhodný stav zápasu trvá už od konce první třetiny.