50. KOLO HOKEJOVÉ EXTRALIGY SLEDUJEME ON-LINE!
KV - ZLN
Karlovy Vary
Zlín si z Karlových Varů odváží tři body za výhru 3:2 po samostatných nájezdech. Rozhodl Petr Leška.
SPA - LIB
Sparta vyhrála nad Libercem po nájezdech 3:2. V nich rozhodl David Výborný.
PCE - KLA
Dohráno je i v Pardubicích. Domácí přejeli Kladno 7:3.
SPA - LIB
Liberec vyrovnává na 2:2! Pět minut před koncem základní části vyrovnal Klimenta.
PCE - KLA
Exhibice v Pardubicích pokračuje. Domácí vedou nad Kladnem 7:3, čtvrtý gól v utkání vstřelil Radovan Somík.
PLZ
Plzeň
"Stáhnout devatenáct bodů je obrovská satisfakce. Dostali jsme se do překola play off, ale chceme dál. Je to jen pro nás jen malý krůček," komentoval po utkání pro ČT Martin Straka.
Brno
"Chtěli jsme bojovat, ale náš výkon byl tragický. Byli jsme moc nervózní," řekl pro Českou televizi brankář Komety Sasu Hovi.
PLZ - BRN
Plzeň
Plzeň to dokázala. Vyhrála nad Brnem 4:1 a zajistila si účast v předkole play off!
ČB - LIT
Litvínov

Budějovice zvítězily nad Litvínovem 5:2. Severočeši si zkomplikovali situaci ohledně postupu do elitní desítky.

• Litvínov (Volke).

Litvínov (Volke). / Autor: ČTK

VÍT - MBL
Utkání v Ostravě skončilo. Vítkovice porazily Mladou Boleslav 3:1.
PLZ - BRN
Brno
Kosmeticky upravil skóre v 52. minutě Tomáš Malec - 4:1.
PCE - KLA
Kladno v pardubické ČEZ Areně snižuje na 3:6. Prosadil se Jaroslav Kalla.
ČB - LIT
Litvínov
Budějovice zvýšily na 5:2. V 52. minutě vytvořil Mountfieldu třígólový náskok Václav Pletka.
SPA - LIB
V poslední minutě druhé třetiny vrátil Holešovickým vedení mladík Karpov. Sparta - Liberec 2:1.
ČB - LIT
Litvínov

Přestřelka v Budějovicích. Nejprve ve 44. minutě snížil litvínovský František Lukeš, vzápětí vrátil domácím dvoubrankové vedení František Ptáček - 4:2.

• České Budějovice - Litvínov.

České Budějovice - Litvínov. / Autor: ČTK

PCE - KLA
V Pardubicích už je to exhibice. Ve 37. minutě zvýšil kapitán Koukal už na 6:2.
PCE - KLA

V pardubické ČEZ Areně padly góly na obou stranách, a tak domácí ve 31. minutě vedou 5:2. Zo hosty se prosadil Drtina, za domácí Somík.

• Slavia - Pardubice (Martin Bartek)

Slavia - Pardubice (Martin Bartek) / Autor: ČTK

KV - ZLN
Zlín v Karlových Varech vyrovnává na 2:2. Druhou branku v utkání dal Filip Čech.
SPA - LIB
Ve 29. minutě je v Tesla areně vyrovnáno. Přesilovou hru zužitkoval Jaroslav Kudrna.