NHL: Pastrňák opět bodoval, to však na na výhru Bostonu nestačilo

7:28
NEW YORK - Hokejista David Pastrňák v nedělním zápase NHL asistoval u jediné trefy Bostonu, který prohrál na ledě druhého nejslabšího týmu soutěže Buffala 1:4. Jednadvacetiletý útočník bodoval ve třetím z posledních čtyř duelů.

Hokejista David Pastrňák v nedělním zápase NHL. foto: Reuters

Sabres si v první třetině vypracovali rozhodující dvougólový náskok. Bruins se podařilo snížit v 24. minutě. Obránce Charlie McAvoy nejdříve přihrál na levý kruh Pastrňákovi, jehož střela z první se neujala. Havířovský rodák se zmocnil odraženého puku, v souboji u mantinelu přetlačil beka Marka Scandellu, vyjel si před branku a nahrál volnému McAvoyovi, který prostřelil gólmana Chada Johnsona.

26.února 2018 v 01:35, příspěvek archivován: 26.února 2018 v 07:21

That's a wrap. #NHLBruins fall to the Buffalo Sabres 4-1 in the final game of the road trip.

Buffalo ještě v prostřední části znovu zvýšilo na rozdíl dvou branek a ve třetí třetině přidalo zásluhou Scandelly definitivní pojistku. Domácí uspěli ve druhém ze tří zápasů a forvardovi Ricku Nashovi pokazili premiéru v dresu Bostonu. Třiatřicetiletý Kanaďan přišel z New Yorku Rangers v rámci rozsáhlé výměny.

Švédský útočník Rikard Rakell se v souboji proti Edmontonu blýskl hattrickem, Anaheim ale prohrál 5:6 po samostatných nájezdech. Kapitán Ducks Ryan Getzlaf posbíral čtyři body (1+3), forvard Corey Perry a na druhé straně lídr Oilers Connor McDavid zaznamenali tři asistence. McDavid navíc proměnil rozhodující nájezd, když před ním neuspěl útočník Ondřej Kaše.

26.února 2018 v 02:37, příspěvek archivován: 26.února 2018 v 07:23

VIDEO: "I think it's obviously our starts. We're getting away from playing the way that we're used to....it's about getting back to playing our game." Cassidy, Nash, Bergeron, Krejci and Khudobin react to the 4-1 loss in Buffalo. https://t.co/eiOZWL5ZMq