Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

NHL: Krejčí se za Boston podílel asistencí na 800. bodu Nashe

7:16
NEW YORK - Hokejový útočník David Krejčí se v úterním zápase NHL asistencí podílel na první trefě Ricka Nashe za Boston od přestupu z New Yorku Rangers a zároveň jeho 800. bodu v kariéře. Bruins doma zdolali Carolinu 4:3 v prodloužení. K výhrám svých týmů pomohli nahrávkami také Jakub Vrána z Washingtonu a Radim Vrbata z Floridy.

Carolina Hurricanes vs. Boston Bruins foto: Reuters

Útočníci Minnesoty Eric Staal a Jason Zucker nasbírali při výhře 8:3 nad St. Louis pět bodů. Stejný počin se díky pěti přihrávkám povedl i obránci Romanu Josimu z Nashvillu, který uspěl 6:5 ve Winnipegu.

Carolina Hurricanes vs. Boston Bruins

Odchovanec pražských Letňan Vrána den před 22. narozeninami asistoval u vítězného gólu Jevgenije Kuzněcova na 3:1. Ottawa skóre pouze zkorigovala zásluhou kapitána Erika Karlssona, pro něhož šlo o 500. bod v kariéře.

Šestatřicetiletý Vrbata proti Torontu zkraje druhé třetiny přispěl k brance Jonathana Huberdeaua na 2:0. Maple Leafs dotáhli utkání do prodloužení, v němž Panthers získali bod navíc.

eMimino soutěží: Vyhrajte balíček v hodnotě 1 000 Kč z dm drogerie

Milovníci kosmetiky pozor! Tento týden soutěžíme o pět velkých balíčků v celkové hodnotě 5000 Kč. Zapojte se do soutěže a vyhrajte lákavý balíček...