Nezdolný Švéd opět řádil. Ibrahimovic dvěma góly zařídil úspěšný start AC Milán do nové sezony

Zlatan Ibrahimovic sestřelil Boloňu. foto: ČTK

Milán - Díky dvěma brankám veterána Zlatana Ibrahimovice vstoupili fotbalisté AC Milán do nové sezony italské ligy vítězstvím 2:0 nad Boloňou. Osmatřicetiletý švédský útočník se prosadil nejprve ve 35. minutě hlavičkou a šest minut po přestávce skóroval z pokutového kopu.
  23:19

Ibrahimovic se vrátil do Milána po sedmi a půl letech letos v zimě. V létě podepsal novou roční smlouvu a dnes se na úvod nového ročníku Serie A trefil už ve své 22. prvoligové sezoně.

Milán úvodním vítězstvím navázal na povedený závěr minulého ročníku, kdy díky sérii bez porážky po koronavirové pauze dokázal vystoupat alespoň na šestou příčku a dostat se do pohárové Evropy.

2. týden: Vyhrajte dobroty pro batolata v hodnotě 3 466 Kč

Zúčastněte se volby jména roku 2024 a správně odpovězte na soutěžní otázku.