DUEL NĚMECKO-ANGLIE SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
Je dobojováno. Německo poráží Anglii 4:1 a postupuje do čtvrtfinále, kde se utká s lepším z dvojice Argentina - Mexiko. Fotbalisté Albionu na mistrovství končí.
90. minuta
Zápas se dohrává na polovině zklamaných anglických fotbalistů.
90. minuta
Německo
Německo od postupu do čtvrtfinále dělí jen vteřiny.
90. minuta
Řádná hrací doba je u konce. Rozhočí nastavuje ještě dvě minuty.
89. minuta
Anglie
Stejně jako před malou chvílí, tak i s rohem Gerrarda si němečtí obránci ve spolupráci s gólmanem Neuerem poradili.
88. minuta
Anglie
Aktivní Rooney i přes rozhodnutý výsledek s rozehrávkou rohového kopu spěchá.
86. minuta
Německo
Při rozehrávce využívají němečtí fotbalisté všechny hráče. Nemají kam spěchat.
85. minuta
Německo
Němci si postup nejspíš pohlídají. Angličané se proti konsolidované obraně nemohou prosadit.
81. minuta
Anglie
Kličkovaná záložníka Gerrarda málem skončila gólem, ale brankář Neuer byl proti a kvělým zákrokem udržel rozdíl ve skóre stále na třech gólech.
79. minuta
Anglie
Angličané jen těžko hledají motivaci do zbytku zápasu. Němci v poklidu kontrolují hru a podnikají útoky do zdecimované obrany rivala.
76. minuta
Vítěz duelu se utká ve čtvrtfinále s lepším z dvojice Mexiko - Argentina. V tuto chvíli vše nasvědčuje tomu, že to bude Německo.
72. minuta
Německo
Hřiště opustil za velkéhoi potlesku diváků střelec dvou branek Müller a nahradil ho Trochowski.
70. minuta
Německo
Dvě brejkové situace do zcela otevřené obrany pohodlně zakončoval Müller. V prvním případě po povedené akci Schweinsteigera a v tom druhém po dlouhém sprintu Özila, který ve vápně namísto střely volil přihrávku na neobsazeného střelce.
70. minuta
gól
Německo vede už 4:1. Gól dal znovu Müller!
67. minuta
gól
Gól! Z brejkové situace se trefil Müller.
66. minuta
Anglie
Rooney byl několik metrů před vápnem faoulovaný Rooney. Střílet bude znovu Lampard.
64. minuta
Anglie
Angličané střídají. Milnera nahradil Joe Cole.
63. minuta
Německo
Dalkonosnou střelu vyslal na Jamese záložník Schweinsteiger, ale jeho přítemní rána mířila jen těsně vedle tyče.
61. minuta
Po krásné akci Rooneyho vyslal na steč soupeřovy branky Milnera, ovšem jeho střelu zblokoval obránce Boateng.