Diskuze

Nekompromisní Semenyaová. V prvním závodě po návratu vyhrála o parník

Caster Semenyaová vyhrála na Diamantové lize v americkém Stanfordu běh na 800 metrů. Jihoafrická atletka hladce zvítězila v čase 1:55,70, druhá Američanka Ajee Wilsonová na ni ztratila více než dvě a půl sekundy.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

1. 7. 2019 16:04

Nechápu, že mu není trapný jako chlap závodit s ženskejma.

0 0
možnosti

J. Lepka

1. 7. 2019 14:26

Pořád nechápu PROČ proti ní ty ostatní nastupují. Pokud by měly pocit, že se jim pak bafuňáři budou mstít, stačí po startu demonstrativně do cíle doklusat.

0 0
možnosti

P. Horák

1. 7. 2019 14:10

jasny dukaz ze muzi jsou lepsi nez zeny :)

1. 7. 2019 12:26

Divný, měly by být kategorie - muži, ženy a STVŮRY :-)

0 0
možnosti

J. Nový

1. 7. 2019 10:28

To se všechno změní, až se každý z nás bude moci prohlásit za cokoliv, čím se cítí. Všichni sportovci se náhlebudou cítí ženami a budou sportovat v ženských disciplínách. A konečně zmizí diskriminace a všichni budou soutěžit mezi sebou, bez ohledu na barvu kůže, etnickou příslušnost nebo pohlaví. Vždyť tak by to mělo být, ne?