Nadvláda Dukly na Primátorkách pokračuje. Vyhrála 37. závod v řadě

12:30
PRAHA - Nadvláda osmiveslic Dukly Praha na Primátorkách pokračuje, 103. ročník vyhrála kombinovaná posádka Dukly a ČVK před elitní lodí Dukly. Zástupci pražského klubu se tak radovali na slavné regatě na Vltavě už z 37. vítězství v řadě. Elitní loď Dukly skončila druhá o pouhých 36 setin vteřiny.

Vítězové oslavují sesazení pražské Dukly z trůnu. foto: ČTK

Synek byl na SP v Lucernu druhý, Topinková Knapková třetí

Jarní skulérský závod Rösslera-Ořovského ovládl při neúčasti čtyřnásobného mistra světa Ondřeje Synka potřetí za sebou Michal Plocek z Dukly.

Mezi skifařkami byla v boji o Stuhu Podolí nejlepší Kristýna Fleissnerová a obhájila loňské prvenství.

Olympijská šampionka na skifu Miroslava Topinková Knapková usedla opět do lodi osmiveslice Slavie a při svém posledním startu před olympiádou v Riu de Janeiro se mohla radovat ze suverénního triumfu.