Na lavičce jsem hodně trpěl. Šanci na výhru nám dal dvěma vynikajícími zákroky Kepa, řekl trenér Chelsea

23:45
PRAHA - Velkou poklonu složil Slavii italský trenér Chelsea Maurizio Sarri po úvodním zápase čtvrtfinále Evropské ligy. Přiznal, že výhra jeho týmu 1:0 se rodila velmi těžce, protože v první půli byla podle něj Slavia lepším týmem a ve druhé půli udržel akcie Chelsea nad vodou dvěma velmi dobrými zákroky gólman Kepa Arrizabalaga.

Trenér Chelsea Maurizio Sarri objímá kouče Slavie Jindřicha Trpišovského. foto:  Michal Sváček, MAFRA

Slavia svedla s gigantem vyrovnanou bitvu, výhru Chelsea ale trefil obránce Alonso

„Bylo velmi těžké tady hrát, soupeř byl velmi dobře fyzicky vybavený, byl agresivní, v první půli byl lepší. Museli jsme ve druhé půli přidat, abychom měli šanci uhrát dobrý výsledek a to se nám naštěstí povedlo,“ přiznal Sarri na pozápasové tiskové konferenci.

Trenére, jak byste zhodnotil výkon gólmana Arrizabalagy, který Chelsea velice podržel?
Abych se přiznal, na lavičce jsem hodně trpěl, ale Kepa (Arrizabalaga) předvedl dva vynikající zákroky a udržel nás ve hře o vítězství. Zásluha na něm mu patří největším dílem.