15:57
On-line reportáž končí. Děkujeme za pozornost.
90.
Důležité

Konec! Uruguay potvrdila roli favorita a zvítězila nad Egyptem 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil v 90. minutě Giménez.

• Vítězná radost fotbalistů Uruguaje.

Vítězná radost fotbalistů Uruguaje. / Autor: Reuters

90.
Karty
První žlutá karta utkání. Za zákrok na Suáreze ji dostal Egypťan Hegází.
90.
Egypt
Trojice centrů do pokutového území v rychlém sledu za sebou obránci Uruguaye odvrátili.
90.
Hráči Uruguaye zkušení drží míč na polovině Egypta. Hráčům v červených dresech se čas rychle krátí.
90.
Důležité
Rozhodčí kvůli mnohačetnému přerušování nastaví ještě pět minut hry.
90.
Gól

Gól! Z dalšího přímého kopu už Uruguay uspěla. Obránce Giménez si výborně naběhl na centr Sáncheze a hlavičkou ze sedmi metrů poslal míč nechytatelně do sítě.

• Jose Gimenez dává gól.

Jose Gimenez dává gól. / Autor: Reuters

88.
Důležité

Zazvonila tyč. Cavaniho střele na zadní tyč chybělo skutečně jen málo!

• Édinson Cavani v souboji s Tarekem Hamedem.

Édinson Cavani v souboji s Tarekem Hamedem. / Autor: čtk/ap

88.
Uruguay
Cavani byl faulován na hranici šestnáctky. Uvidíme přímý kop z ideální vzdálenosti pro střelu.
85.
Posledních pět minut utkání. Tlak Uruguaye narůstá. Hráči Egypta jsou zataženi daleko na své polovině.
83.
Důležité

Obrovská šance Uruguaye. Suárez sklepl míč na hranici pokutového území Cavanimu, která ranou z voleje protáhl gólmana. Šanáví krásným zákrokem vyrazil míč na roh.

• Střelecký pokus Édinsona Cavaniho.

Střelecký pokus Édinsona Cavaniho. / Autor: Reuters

82.
Egypt
Salah se do hry nedostane. Poslední egyptské střídání: ze hřiště odchází Amr Vardá, přichází Ramadán Sobhi.
79.
Egypt
Kahraba přebral krásnou přihrávku od Trézégueta, při rychlém brejku upaloval podél lajny až k vápnu Uruguaye. Jeho dlouhý přízemní centr ale nebyl přesný. Giménez míč odvrátil do bezpečí.
76.
Uruguay
Hráči Uruguaye teď dlouho drželi míč na svých kopačkách a obléhali pokutové území soupeře, jejich dlouhá kombinace ovšem nakonec skončila v zázemí.
73.
Důležité

Suárez byl ve třetí obrovské šanci. Na hranici vápna přebral přihrávku, zbavil se obránce, ovšem míč mu z nohou sebral v klidu zasahující gólman Šanáví.

• Luis Suárez zpytuje svědomí po neproměněné šanci.

Luis Suárez zpytuje svědomí po neproměněné šanci. / Autor: Reuters

70.
Uruguay
Rohový kop Sanchéze elegantně zpracoval Cavani, obtočil se kolem obránce, ale svým pokusem trefil pouze spoluhráče Cácerese.
68.
Uruguay
Skrz obránce neprošel ani pokus Sanchéze.
68.
Egypt
Sobhiho střelu zblokoval obránce Godín.
66.
Dlouho se hraje bez výrazných šancí. Fanoušci začínají na hráče pískat.
65.
Hráči Egypta mají nyní k dispozici již jen poslední střídání. Dostane se na hřiště hvězdný Mohamad Salah?

Nepřehlédněte

Branka: 90. Giménez.

Rozhodčí: Bjorn Kuipers - Sander van Roekel, Erwin Zeinstra (všichni Nizozemsko) - Milorad Mažič (Srbsko).

Sestava Egypta: Šanáví – Fasí, Gabr, Hegází, Abdal Šáfí – Alnaní, Hamad – Vardá, Saíd, Trézéguet – Muhsín.
Sestava Uruguaye: Muslera – Varela, J. Giménez, Godín, Cáceres – Nández, Bentancur, Vecino, De Arrascaeta – L. Suárez, Cavani.