21:57
S tímto se s vámi loučím a u další online reportáže z MS se těším na přečtenou.
21:56
Argentinci tak po obrovském boji postupují z druhého místa do osmifinále, kde se utkají s Francouzi. Chorvaté po třetí výhře na turnaji skupinu jednoznačně ovládli a půjdou v osmifinále na Dány.
90+5.
Důležité

Je konec, Nigérijci byli blízko postupu, dvě velké šance ale promarnili, a tak mohl v 86. minutě rozhodnout střelou z voleje Marcos Rojo.

• Argentinská euforie po postupu.

Argentinská euforie po postupu. / Autor: Reuters

90+2.
Střídání
Poslední střídání u Nigerijců, odchází AHMED MUSA, přichází SIMEON NWANKWO.
90+1.
Důležité
Nastavovat se v druhém poločase bude o čtyři minuty.
90.
Střídání
Nigerijci střídají, odchází KENNETH OMERUO, přichází ALEX IWOBI.
88.
Důležité
V tuto chvíli je situace následující, Argentinci se vracejí na postupové druhé místo v tabulce, navíc Chorvaté se vrátili do vedení v zápase s Islandem, i oni vyhrávají 2:1.
86.
Gól

Nedáš - dostaneš, Argentinci dávají z následného útoku gól, z první se trefuje MARCOS ROJO - 1:2!

• Marcos Rojo střílí gól Nigérii.

Marcos Rojo střílí gól Nigérii. / Autor: Reuters

85.
Důležité
Nigérijci byli opět blízko tomu jít do vedení. Etebova střela z přímého kopu končí jen těsně mimo bránu.
83.
Důležité
Na druhé straně se po brejku objevil v obrovské šanci Ighalo, který šel zleva zcela sám na Armániho, ale střelou mezi nohy jej neprostřelil.
81.
Důležité
Argentinci se mohli znovu ujmout vedení. Po Mezově přihrávce z pravé strany pálil z první Higuaín, ale bránu vysoko přestřelil.
80.
Střídání
Argentinci naposledy střídají. útočník SERGIO AGÜERO nahrazuje levého beka TAGLIAFIKA.
79.
Argentina
Mesa po závaru před nigérijskou bránou správně netrefil míč.
78.
Důležité
Nigérijci reklamují argentinskou ruku v pokutovém území po zásahu Roja, který hlavičkou nasměřoval míč na své předloktí. Sudí Cakir se však po poradě s videorozhodčím rozhodl penaltu neodpískat.
75.
Důležité
Je tu další zvrat v tabulce, Gylfi Sigurdsson v 75. minutě vyrovnává v zápase s Chorvatskem na 1:1.
72.
Střídání
Argentina podruhé střídá, MAXIMILIANO MEZA střídá ÁNGELA DI MARÍU.
71.
Důležité
Nigérijci mohli jít z rychlého brejku do vedení. Musa nabil Ndidimu, jehož střela z 25 metrů jen těsně proplachtila nad břevnem.
69.
Nigérie
Pavón vybojoval další rohový kop, Messiho však obral o míč Musa.
65.
Nigérie

Etebo padl v pokutovém území po souboji s Rojem k zemi, ale sudí Cakir zůstává i přes velké protesty ledově klidný.