Mladé hokejisty vyřadilo Rusko

8:17
PARDUBICE - Čeští hokejisté do 20 let na letošním mistrovství světa na medaile nedosáhnou. Šance na postup ze čtvrtfinále vzalo Čechům Rusko, které přesvědčivě zvítězilo 4:1. Ve čtvrtek se svěřenci kouče Miloslava Hořavy utkají s Finy o páté místo.

MS mladých hokejistů. foto: ČTK

Finové ve středečním zápase nestačili na Kanadu. Naopak Rusko, finalista z posledních tří šampionátů, vyzve v souboji o finálovou vstupenku Švédsko. Rusové rozhodli o osudu dnešního čtvrtfinále ve druhé třetině mezi 28. a 37. minutou, kdy si vypracovali třígólový náskok. Čeští junioři budou chybět v semifinále potřetí za sebou, jejich jediný dnešní gól vstřelil Radek Meidl.

Jak na rychlou a jednoduchou večeři s rýží?

Díky své všestrannosti se rýže LAGRIS už dlouho stávají nedílnou součástí mnoha pokrmů z celého světa. Bez ohledu na to, zda se používají k...