Manchester United padl doma s Burnley. Leicester rozdrtil West Ham, Tottenham zdolal Norwich

Leicester City se vrátil na vítěznou vlnu. foto: Reuters

Aktualizováno
Leicester - Fotbalisté Leicestru po dvou porážkách v anglické lize naplno zabodovali a po vítězství 4:1 nad West Hamem si upevnili třetí místo v tabulce. Přišli ale o nejlepšího střelce Premier League Jamieho Vardyho, který těsně před poločasovou přestávkou opustil hřiště pravděpodobně se zraněným stehenním svalem.
  22:39aktualizováno  23:19

Domácí už v té době vedli gólem Harveyho Barnese a po Vardyho odchodu ještě v nastaveném čase zvýšil po Barnesově nápadité přihrávce napříč vápnem Ricardo Pereira. Hosté po změně stran snížili z penalty za faul, kterou proměnil Mark Noble, ale ze stejné standardní situace se prosadil na druhé straně i Ayoze Pérez a španělský útočník pak ještě skóre završil.

Leicester City se vrátil na vítěznou vlnu.
Son Heung-min slaví svou branku do sítě Norwiche.

Tottenham porazil 2:1 poslední tým tabulky Norwich a dočkal se prvního ligového vítězství v novém roce. Rozhodl o něm korejský útočník Son Hung-min, který hlavičkou z bezprostřední blízkosti vrátil 11 minut před koncem loňskému finalistovi Ligy mistrů vedení. Na tříbodový zisk čekal tým Josého Mourinha čtyři ligová kola.

Na tříbodový zisk čekal tým Josého Mourinha čtyři ligová kola. Posunul se díky tomu na šesté místo a je jen kvůli horšímu skóre za Manchesterem United, který prohrál doma s Burnley 0:2. United skončili bez bodu potřetí z posledních čtyř zápasů. Na Old Trafford vyšli naprázdno teprve podruhé v sezoně, postarali se o to Chris Wood a Jay Rodriguez.

Anglická fotbalová liga - 24. kolo:

Leicester - West Ham United 4:1 (81. z pen. a 88. Pérez, 24. Barnes, 45.+5 Pereira - 50. Noble z pen.), Tottenham - Norwich 2:1 (38. Alli, 79. Son Hung-min - 70. Pukki z pen.),

Zvolte jméno roku 2024 a vyhrajte Nutrilon a Hami v celkové hodnotě 130.000 Kč

Každý týden můžete získat zajímavé balíčky od značek Nutrilon a Hami v celkové hodnotě 130.000 Kč. Hrajte s námi a získejte hlavní výhru, balíček s...