United lehce porazili Hull a stále živí naději na Evropskou ligu

23:03
MANCHESTER - Fotbalisté Manchesteru United porazili v předposledním utkání sezony Hull 3:1. Dvěma góly se při debutu v prvním týmu blýskl osmnáctiletý James Wilson. Manchester se na sedmém místě udržel ve hře o účast v Evropské lize. Na Tottenham ztrácí před závěrečným kolem tři body a má výrazně lepší skóre.

Radující se Robin Van Persie. foto: Reuters

Wilson se brankami v obou poločasech postaral o dvougólový náskok domácích a po rychlé odpovědi Mattyho Fryatta potvrdil v závěru vítězství Robin van Persie, jenž přišel na hřiště jako Wilsonův náhradník.

Anglická fotbalová liga - 34. kolo

Manchester United - Hull 3:1 (31. a 61. Wilson, 86. Van Persie - 63. Fryatt).

V roli rezervního hráče zasáhl na posledních dvacet minut do zápasu také Ryan Giggs, který od 22. dubna vede mužstvo jako trenér po odvolaném Davidu Moyesovi. Při domácí rozlučce United s nepodařenou sezonou to pro čtyřicetiletého záložníka byly patrně poslední minuty hráčské kariéry.