Liverpool prohrál. Doplatil na chybu brankáře Reiny

23:27
LONDÝN - Fotbalisté Liverpoolu po jedenácti zápasech bez porážky prohráli 0:1 na hřišti Fulhamu a zůstali na sedmém místě tabulky. Svěřenci Kennyho Dalglishe trefili dvakrát konstrukci branky, nakonec je však potopila chyba jejich vlastního gólmana Pepeho Reiny.

Fotbalista Fulhamu Clint Dempsey slaví vstřelení gólu do sítě Liverpoolu foto: Reuters

Španělský gólman pět minut před koncem pouze vyrazil střelu bývalého liverpoolského záložníka Dannyho Murphyho a pro nejlepšího amerického fotbalistu roku Clinta Dempseyho už nebyl problém skórovat. V té době už hráli hosté o deseti po vyloučení Jaye Spearinga, jenž musel za faul v 72. minutě do sprch.

Udržet teprve třetí výhru v sezoně pomohl Fulhamu v nastaveném čase i někdejší liberecký záložník Marcel Gecov, jenž si díky střídání krátce před koncem odbyl své první minuty v Premier League.