Liverpool překvapivě zvítězil v Barceloně

22:55
PRAHA - Fotbalisté Barcelony nevykročili za obhajobou titulu v Lize mistrů šťastně. V prvním zápase osmifinále doma překvapivě prohráli s Liverpoolem díky brankám dvou hráčů, kteří se před zápasem poprali - Craiga Bellamyho a Johna Arne Riiseho.

Norský záložník ve službách Liverpoolu John Arne Riise se raduje z druhého gólu v síti Barcelony. foto: AFP

Fotbalisté londýnské Chelsea dnes remizovali v prvním osmifinále Ligy mistrů v Portu 1:1. Neprůstřelnost Petra Čecha skončila po sedmi zápasech už ve 12. minutě, kdy ho překonal Meireles, ale Ukrajinec Ševčenko hned za čtyři minuty vyrovnal.

Inter Milán po šestnácti výhrách v italské lize uhrál s Valencií jen nerozhodný výsledek 2:2, Lyon remizoval na stadionu AS Řím 0:0.

Porto - Chelsea 1:1 (1:1)
Branky: 12. Meireles - 16. Ševčenko

AS Řím - Lyon 0:0,

Barcelona - Liverpool 1:2 (1:1),
Branky: 14. Deco - 43. Bellamy, 73. Riise.

Inter Milán - Valencie 2:2 (1:0)
Branky: 29. Cambiasso, 76. Maicon - 64. Villa, 86. Silva.