Krejčí pomohl dvěma asistencemi k výhře Boloni nad Sampdorií

21:00aktualizováno  22:52
ŘÍM - Reprezentační záložník Ladislav Krejčí pomohl dvěma asistencemi k domácí výhře Boloni 2:0 nad Sampdorií Janov v pátém kole italské fotbalové ligy.

Ladislav Krejčí (vpravo) v zápase italské Serie A. foto: ČTK/AP

Krejčí počtvrté v Serii A nastoupil v základní sestavě Boloni. Nejprve v poslední minutě prvního poločasu po jeho centru otevřel skóre Verdi krásným volejem do horního růžku. Pět minut po změně stran pak bývalý hráč Sparty našel další přesnou přihrávkou z levé strany zakončujícího Destra.

Krátce po druhém gólu se dostal na hřiště český útočník Sampdorie Patrik Schick, ale prosadit se nedokázal. Šance janovského týmu na bodový zisk ještě víc snížil v 69. minutě červenou kartou Barreto. V nastaveném čase byl vyloučen také domácí náhradník Di Francesco, který v 73. minutě vystřídal Krejčího.

Italská fotbalová liga - 5. kolo

Boloňa - Sampdoria Janov 2:0 (45. Verdi, 50. Destro), AS Řím - Crotone 4:0 (48. a 57. Džeko, 26. El Shaarawy, 37. Salah), Bergamo - Palermo 0:1 (89. Nestorovski), Chievo - Sassuolo 2:1 (21. Rigoni, 40. Castro - 28. Defrel), Empoli - Inter Milán 0:2 (10. a 17. Icardi), FC Janov - Neapol 0:0, Juventus Turín - Cagliari 4:0 (14. Rugani, 33. Higuaín, 39. Alves, 83. vlastní Ceppitelli), Pescara - FC Turín 0:0, Udine - Fiorentina 2:2 (26. Zapata, 45. Danilo - 30. Babacar, 52. Bernardeschi z pen.).

eMimino soutěží: Vyhrajte balíček v hodnotě 1 000 Kč z dm drogerie

Milovníci kosmetiky pozor! Tento týden soutěžíme o pět velkých balíčků v celkové hodnotě 5000 Kč. Zapojte se do soutěže a vyhrajte lákavý balíček...