Olomouc prohrála zápas s Bohemians, v němž vedla 2:0. Padla tak v lize už pošesté

17:00aktualizováno  20:06
karviná/olomouc - Fotbalisté Bohemians Praha 1905 vyhráli v 7. kole první ligy na hřišti Sigmy Olomouc 3:2, přestože v poločase o dvě branky prohrávali po trefách Jakuba Plška a Martina Nešpora z penalty.

Fotbalisté Bohemians vyhráli 3:2, i když prohrávali 0:2. foto: ČTK

Po změně stran ale Pražané využili únavy soupeře po čtvrtečním utkání Evropské ligy v Seville a během 14 minut skóre otočili.

Gól a asistenci si připsali Júsuf Hilál a Martin Hašek, branku dal i Jakub Nečas. Sigma tak prohrála i čtvrtý domácí zápas v této ligové sezoně a celkově prohráli popáté za sebou.

Fotbalisté Karviné porazili 2:1 Slovácko a po sérii čtyř porážek v řadě si připsali už druhé vítězství za sebou.

O výhru domácích se postarali Tomáš Wágner a Adriel D’Avila Ba Loua. Za hosty v závěru pouze snížil Jan Navrátil.

Výsledky 7. kola:

Sigma Olomouc - Bohemians Praha 1905 2:3 (2:0)
Branky:
5. Plšek, 23. Nešpor z pen. - 65. Nečas, 77. Hilál, 79. M. Hašek. Rozhodčí: Julínek - Podaný, Pochylý. ŽK: Kalvach, Houska, Nešpor - Šmíd. Diváci: 3729.
Olomouc: Buchta - Sladký, Kotouč, Polom, Vepřek - Kalvach - Zahradníček (80. Hála), Plšek, Houska (85. Dvořák), Falta - Nešpor (67. Yunis).
Bohemians 1905: Valeš - Dostál, Krch, Šmíd, Schumacher - Záviška, Jindřišek (31. M. Hašek ml.), F. Hašek, Vaníček (46. Nečas) - Juliš (64. Reiter), Hilál.

MFK Karviná - 1. FC Slovácko 2:1 (0:0)
Branky:
64. Wágner, 72. Ba Loua - 89. Navrátil. Rozhodčí: Franěk - Vlasjuk, Vlček. ŽK: Letič, Ba Loua - Daníček, Petr. Diváci: 3265.
Karviná: Berkovec - Čolič, Panák, Janečka, Moravec - Tusjak (57. Ba Loua), Mertelj, Lingr (67. Smrž), Budínský, Letič - Wágner (83. Ramírez).
Slovácko: Daněk - Juroška, Krejčí, Hofmann, Reinberk - Kalabiška, Daníček, Havlík, Sadílek (78. Machalík), Petr (61. Navrátil) - Zajíc (46. Kubala).