Jízda Manchesteru City pokračuje. Guardiolův tým vyhrál 21. soutěžní zápas v řadě, smetl Wolves 4:1

Raheem Sterling v sobouji s Ki-Jana Hoeverem. foto: Reuters

Manchester - Fotbalisté Manchesteru City prodloužili vítěznou sérii o 21. soutěžní zápas. V předehrávce 29. kola anglické ligy porazili Wolverhampton 4:1, byť o výsledku rozhodli až třemi góly v závěrečné desetiminutovce. Dvakrát v koncovce skóroval brazilský útočník Gabriel Jesus.
  23:24

Do 80. minuty byl ale stav nerozhodný. Domácí vyhráli první poločas jen díky vlastnímu gólu Leandera Dendonckera, a když další šance nevyužili a před přestávkou jim videorozhodčí neuznal další branku kvůli ofsajdu, potrestal je z ničeho nic po hodině hry přesnou hlavičkou obránce Conor Coady.

Suverénní lídr Premier League ale body neztratil ani v patnáctém ligovém utkání v řadě. Gabriel Jesus v 80. minutě zlomil nerozhodný stav a výsledek ještě zpečetil v nastavení poté, co předtím Rijád Mahriz na konci normální hrací doby přidal pojistku. Manchester City vede neúplnou tabulku před městským rivalem United o 15 bodů a míří k zisku titulu.