Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

Diskuze

Jestli někdo rozhodčí z něčeho podezírá, je mimo realitu, říká šéf fotbalových sudích

Od příštího ročníku fotbalové ligy přibude na kolo čtvrté utkání, které pohlídá videorozhodčí. „Každý další zápas je super. Ale nejlepší by bylo ho mít na všech osmi,“ říká místopředseda komise sudích Martin Wilczek. Jak je ta doba daleko? A co se musí stát, aby se předešlo přehmatům z posledního víkendu?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

17. 4. 2019 14:16

Ale samozřejmě, že rozhodčí nikdo nepodezírá. Úkol zněl přece jasně, maximálně pomoci Plzni. A co kapříci, připluli ? :-)

0 0
možnosti

V. Kotas

17. 4. 2019 12:01

Na derby by měli být zváni zahraniční rozhodčí i k videu.

0 0
možnosti

17. 4. 2019 10:52

Kdysi dávno se hrálo finále Čs. poháru mezi SPARTOU Slávií.Vcelku pohledný fotbal řídil rozhodčí Matuščík.V 90.minutě za stavu 1:1 hráč Sparty fauloval a rozhodčí zapískal pokutový kop.To bylo předposlední písknutí do píšťalky coby rozhodčí nejvyšší soutěže.To poslední byl konec zápasu.Nejčastějším důvodem jeho odvolání bylo,že v 90. minutě v takovém zápase a proti takovému mužstvu(!) se penalta nepíská!Pan Chovanec by vám novinářům mohl o tom povykládat.Představte si,že by to bylo obráceně a pokutové kopy by byly upřeny Spartě!Ona i ta ,,šeptanda" mívá reálný základ.Průšvihy našeho fotbalu jsou běžným faktem.Lid a noviny si zabrblají a jede se dál.