BOHEMÁK: Snad bude Letná jako suché místo v septiku

13:20
Moderní křídelní hra, tlak v pokutovém území, série dobře zahrávaných rohů a přímých kopů. Klokani skočili do zápasu jako už dlouho ne. Olomoučtí nevěděli, co se kolem nich děje, začali chybovat a v panice odkopávat míče.

Stadion Sparty - Letná. foto: ČTK

A pak nám za šest minut dali dva góly. A do poločasu třetí a na samotném konci ještě jeden.

Nebýt pátečních předehrávek, bylo by po právě skončeném kole jasné i na papíře, kdo je na sestup.

Na hřišti je to zřejmé. Marně pátrám v paměti, kdy se nějaký tým tak urputně snažil dokázat, že je nejhorší. Naši chlapci do toho jdou opravdu po hlavě.

Z posledních tří zápasů máme skóre 0:9, na výhru prý čekáme už sedmnáct zápasů. To je dost tvrdé i pro nás - na ledacos zvyklé - příznivce klokanů.

Suché místo uprostřed septiku představuje snad jen dvojice příštích soupeřů - Starka bojs a rudoši z Letné. Jestli totiž neporazíme alespoň Spartu, začnu mít o záchranu opravdu obavy.

Autor (38) zažil mistrovskou a pohárovou sezonu jako malý chlapec a od té doby mu není pomoci.