Jágrova formace zařídila výhru Rangers

8:09
NEW YORK - Hokejisté New Yorku Rangers porazili v úterním utkání NHL Pittsburgh 4:0 a oslavili teprve druhé vítězství z posledních sedmi zápasů. O výhru se zasloužila formace Martina Straky s Jaromírem Jágrem a Scottem Gomezem, která zařídila tři góly. Straka vstřelil jednu branku a na další přihrál, Gomez se trefil dvakrát a Jágr zaznamenal jednu asistenci.

Jaromír Jágr se raduje ze vstřeleného gólu foto: ČTK

U všech čtyř gólů byl na ledě obránce Michal Rozsíval, který si připsal tři přihrávky.

Výbornou formu potvrdil brankář Tomáš Vokoun. Na ledě Montrealu předvedl další skvělý výkon a 23 zákroky se zasloužil o vítězství Floridy 3:2. Vokoun, který ve dvou z předchozích pěti zápasů vychytal čisté konto, poprvé inkasoval až necelých dvanáct minut před koncem třetí třetiny.