12. října 2009 16:53 Lidovky.cz > Sport > Hokej

Jágr v ruské lize řádí, desátým gólem sezony pomohl Omsku k další výhře

Jaromír Jágr | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Jaromír Jágr | foto: Lidové noviny

MOSKVA Český útočník Jaromír Jágr pomohl desátým gólem v sezoně k výhře Omsku v Kontinentální hokejové lize nad Novokuzněckem 2:1. V čele tabulky střelců unikl krajanovi Pavlu Brendlovi, s kterým se dosud dělil o vedení.

Jágr v 49. minutě vyrovnal na 1:1 a zahájil obrat, který zajistil Avangardu už čtvrtou výhru za sebou. V Černyševově divizi se Omsk dotáhl s 25 body z 13 utkání na vedoucí Ufu.

Omsk prohrával od sedmé minuty, kdy se o po přihrávce Miloslava Hořavy trefil Albert Višňjakov. Avangard měl převahu a vyrovnání se dočkal 11 minut před koncem, kdy po asistenci Jakuba Klepiše prostřelil Jágr z pravé strany gólmana Sergeje Bobrovského. Obrat dokonal v 53. minutě při Hořavově vyloučení Eric Perrin.

HUBNUTÍ: Dvojnásobná maminka zhubla 20 kilogramů

Maminka pod přezdívkou Adenka84 dokazuje, že opravdu lze omládnout! Během pár měsíců zhubla dvacet kilogramů – se dvěma dětmi, při návratu do práce a potížích se štítnou žlázou.