Jágr dvěma góly zařídil výhru Omsku a je první mezi střelci

15:36
OMSK - Útočník Jaromír Jágr potvrdil výbornou formu v úvodu Kontinentální hokejové ligy a dvěma góly přispěl k vítězství Omsku nad Togliatti 5:1. Česká hvězda nasbírala v sedmi zápasech šest branek a dělí se o první místo v tabulce střelců.

Cestu za třetí výhrou v sezoně zahájil Jágr už v první minuty, když po 46 sekundách po asistenci Jakuba Klepiše překonal Vasilije Košečkina a otevřel skóre. Druhý gól přidal slavný kladenský rodák ve 43. minutě, kdy zpečetil výsledek na 5:1.

Jen o 44 sekundy dříve vstřelil čtvrtý gól Avangardu Anton Babčuk. Oba se prosadili už proti Sergeji Ogurešnikovovi, jenž nastoupil do branky Lady po úvodní třetině, kterou domácí vyhráli 3:0.

Šárka Hamrusová: Díky laktační poradkyni jsem si přestala myslet, že je chyba ve mně

Šárka chtěla kojit. Chvíli to ale vypadalo, že se jí to nepodaří. Díky správně zvolené laktační poradkyni nakonec dosáhla úspěchu. Poslechněte si...