21. listopadu 2009 21:11 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Jablonec se rozešel se Slavií smírně

• 5Diskuse
Souboj Slavie a Jablonce.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Souboj Slavie a Jablonce. | foto: ČTK

JABLONEC Jablonečtí fotbalisté dnes na svém vyhřívaném trávníku hostili Slavii a duel neměl favorita. Zatímco Severočeši bojují o pohárové příčky Slavia se trápí uprostřed ligové tabulky. Oba celky si po remíze 1:1 rozdělily po bodu.

Baumit Jablonec - Slavia Praha 1:1 (1:1)

Branky: 3. Čížek - 31. Naumov. Rozhodčí: Adam - Lhoták, Teuber. ŽK: Lafata - Krajčík, Skácel. Diváci: 4812.

Domácí se ujali vedení hned ve 3. minutě, kdy se opřel do míče z přímého kopu Čížek. Slavia diktovala tempo hry, ale prosadit se dokázal pouze Naumov. Druhý poločas měl podobný obraz, ale do velké příležitosti se paradoxně dostali domácí fotbalisté. Romanovs byl ale na místě. Když Skácel hlavičkoval po centru Vlčka mimo bylo o výsledku rozhodnuto.