Diskuze

Sparta v Pardubicích třikrát prohrávala, přesto jde do čela. Kometa prohrála v Boleslavi

Hokejisté Sparty vyhráli v 17. extraligovém kole na ledě Pardubic 5:4 v prodloužení. Pražané po většinu utkání dotahovali náskok Dynama, když třikrát prohrávali, sami se poprvé dostali do vedení až v 55. minutě. Domácí ale rychle srovnali, zápas tak dospěl do prodloužení, které v 63. minutě ukončil svým druhým gólem a celkem čtvrtým bodem v utkání sparťanský obránce Jeremie Blain.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JH

4. 11. 2018 20:03

Proč se ta Plzeň tak preferuje. Být Plzeňák, tak by mi bylo hanba. 4 minuty versus 16 minut, přitom hráli velmi hrubě, fauly na vyloučení, ale nic. Mají dobré university, to se popřít nedá.