Po gólové smršti vyhráli hokejisté St. Louis v Dallasu 4:3 a vedou v sérii

6:50
Dallas - Hokejisté St. Louis zvítězili ve třetím zápase druhého kola Západní konference na ledě Dallasu 4:3 a ujali se vedení v sérii 2:1. Obránce Roman Polák ani útočník Radek Faksa v dresu poražených Stars nebodovali.

Brankář Jordan Binnington (50) z týmu St. Louis Blues přijímá gratulaci od Robby Fabbriho (15) a zbytku svého týmu poté, co porazili tým Dallas Stars ve třetí hře druhého kola NHL playoff. foto: AP Photo

Robert Thomas (18) z týmu St. Louis Blues je přimáčknut na mantinel Benem...
Center Andrew Cogliano (vlevo) z týmu Dallas Stars obehrává brankáře Jordana...

Blues vstupovali do třetí třetiny za stavu 2:1. Mezi 54. a 59. minutou se strhla čtyřgólová smršť. Domácí nadvakrát vyrovnali, ale útočník Pat Maroon přiřkl druhý bod v sérii pro hosty. Brankou a nahrávkou přispěli k výhře St. Louis útočníci Tyler Bozak a Jaden Schwartz, dvakrát asistoval bek Jay Bouwmeester.