Vítkovický Ujčík zápěstím vymetl růžek - 2:0!
Třinecký Polák Málka nepřekonal - 1:0!
1. série
Vítkovice
Domácí Šedivý Hamerlíka vykoupal a je to 1:0!
Čeká nás penaltový rozstřel. Domácí Roman Málek v play off ještě nájezdy neprohrál! Potvrdí roli penaltového mága?
70. minuta
Třinec
Pohlovu gólovou střelu vyrazil Hamerlík, tři vteřiny před koncem pak Ovčačík zastavil nádhernou rybičkou únik Růžičky.
69. minuta
Málek zastavil i nahození Květoně, střela mu vypadla z lapačky jen centimetry od levé tyče.
68. minuta
Třinec
Bonk projel celým kluzištěm, ale Málek jeho střelu zastavil vyrážečkou.
67. minuta
Húževka mohl být hrdinou. Z mezikruží a otočky jen těsně minul levý roh Hamerlíkovy branky.
66. minuta
Třinec
Varaďa vypálil od mantinelu, Bonk sám před vítkovickým gólmanem dvakrát parádné zasáhl levým betonem.
64. minuta
Vítkovice
Ujčík dvakrát zastavil útok Třince, napoprvé tvrdě vypálil, podruhé jej zastavil skvělým zákrokem Krajíček.
62. miunta
Pohl trefil střelou zpoza beků jen Hamerlíkův levý beton.
62. minuta
Málek sebral kotouč na vlastním brankovišti před dojíždějícím Květoněm, na druhé straně zazářil dvakrát před Húževkou Hamerlík.
61. minuta
Desetiminutové prodloužení začíná, na obou stranách jsou jen čtyři bruslaři. Bude více prostoru pro kombinace.
60. minuta
Vítkovická ČEZ Aréna bouří. Čeká nás desetiminutové prodloužení!
60. minuta
gól
30 vteřin do konce zápasu - Vrána našel rozjetého Káňu, ten vypálil, Hamerlík vyrazil na druhé křídlo a Klimek vyrovnal přesnou dorážkou na 4:4!!!