TŘINEC - VÍTKOVICE 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Třinec

U obou branek domácích asistoval Martin Růžička, který už ve vyřazovacích bojích za 15 utkání posbíral úctyhodných 30 kanadských bodů!

• Třinec (Martin Růžička).

Třinec (Martin Růžička). / Autor: ČTK

Třinec
V čase 58:59 dal rozhodující gól utkání Václav Varaďa. Při vítkovické hře bez brankáře pečetil výhru Ocelářů Adamský.
60. minuta
důležité
Utkání skončilo!
60. minuta
gól
Třinec zvyšuje na 2:0! Vítkovice zkusily power play a odkrytou klec trefil Adamský.
59. minuta
gól
Třinec dává gól jedenašedesát vteřin před koncem! Růžičkovu střelu dorazil za brankovou čáru Varaďa.
58. minuta
Třinec
Zíbovu dělovku, která narazila do zadního hrazení, Málek kontroloval.
56. minuta
Vítkovice
Ujčík se podél pravého mantinelu prokličkoval do šance, ale střelu zblokoval obránce.
55. minuta
Vítkovice
Po nahození Malíka se do šance tlačil Burger.
54. minuta
Třinec
Kohn se zpoza brány tlačil do brankoviště, k zakončení se neprosadil.
52. minuta
Vítkovice
Pohl nabídku na samostatný únik nezpracoval a s pukem se dostal až do rohu, odkud Hamerlíka nepřekvapil.
51. minuta
Vítkovice
Trnka na ledě a Vítkovice kompletní.
50. minuta
Třinec
Růžička v brankové pozici selhal.
49. minuta
důležité
Trnka to přehnal s důrazem a putuje na trestnou lavici.
47. minuta
Třinec
Domácí v plném počtu.
45. minuta
důležité
Vrána těsně za modrou čárou napřáhl a vyzkoušel Hamerlíka, od něho se kotouč dostal ke Klimkovi, který byl při dorážce faulován Varaďou. Vítkovice budou v početní výhodě.
44. minuta
Vítkovice
Burger vypálil přes obránce a naštěstí pro Hamerlíka puk letěl mimo tři tyče.
43. minuta
Třinec
Szturc přišel v útočném pásmu o puk a do protiútoku se vydal Třinec. Varaďa přečíslení zakončil střelou do Málkovy lapačky.
42. minuta
Vítkovice
Káňa bekhendem nahodil kotouč na třineckou branku, ale rozvlnil pouze boční síť.
41. minuta
Třinec
Očekává se velký nápor Třineckých. Už v první minutě se hosté osvobozují za cenu zakázaného uvolnění.