SLAVIA - TŘINEC 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Je konec. Slávisté čtvrté semifinále vítězí 4:0 a v sérii s Třincem vedou 3:1 na zápasy.
Slavia potvrzuje výhru! Čtvrtý gól do třinecké sítě vstřelil Lukáš Endál.
59. minuta
Slavia
Vondrka najížděl proti Vojtkovi, ale ten jeho výpad ustál.
58. minuta
Třinec
Z třineckých hráčů sálá frustrace z nepříznivého stavu 0:3.
57. minuta
Bude se hrát 4/4. Za faul míří na trestnou lavici domácí Poletín a třinecký Růžička.
56. minuta
gól
Slavia zvyšuje na 3:0! Domácí zachytili rozehrávku ve středním pásmu, kotouč doputoval ke Svobodovi. Slávistický kanonýr za modrou čárou napřáhl, přes obránce vypálil a přesně vymetl pravý růžek Vojtkovy svatyně.
56. minuta
Třinec
Třinec se dostává do drtivého tlaku. Slavia prozatím pozorně brání.
54. minuta
Polanskému střela nesedla a Vondrka posouvá puk do středního pásma. Vzápětí je na ledě i Kadlec a oba týmy hrají v plném počtu.
53. minuta
Slavia
Vašíček je na ledě a domácí brání ve čtyřech.
53. minuta
Třinec
Kvetoně opět vychytal ležící Kopřiva!
53. minuta
Třinec
Před Květoňem už pouze ležel Kopřiva, ale slávistickému brankáři trefil pouze lapačku.
53. minuta
důležité
Oceláři mají více než minutu dlouhou přesilovku pět na tři!
51. minuta
důležité
Vzápětí Vašíček v obranné třetině vyhazuje za mantinel a dostává dvě minuty za zdržování.
51. minuta
Třinec
Třetině ve středním pásmu přihrál nepřesně, Kohn ale z protiútoku branku netrefil.