SLAVIA - TŘINEC 4:3 prodl. (1:0, 1:2, 1:1 - 1:0)
Série pokračuje už v sobotu utkáním číslo 4, které začíná 17:40.
Slavia se v semifinálové sérii s Třincem ujímá vedení 2:1. Dvěma góly se o druhé vítězství postaral obránce Roth, když druhou brankou ukončil prodloužení.
62. minuta
gól

Slavia dává rozhodující branku! Velký závar přetavil v rozhodující branku Vladimír Roth, když zužitkoval přihrávku do prázdné branky od Tomáše Pospíšila.

• Slavia - Třinec (radost Pospíšila).

Slavia - Třinec (radost Pospíšila). / Autor: ČTK

61. minuta
Prodloužení bylo zahájeno!
60. minuta
důležité
Po šedesáti minutách je stav nerozhodný a na řadu přijde desetiminutové prodloužení.
55. minuta
gól
Je znovu vyrovnáno! Krenželok posunul puk volného na Tomicu, který se štěstím puk procedil mezi Hamerlíkovými betony.
52. minuta
gól
Třinec se opět ujímá vedení! Chybu slávistů ve střední třetině využil Martin Růžička, z úhlu najížděl na Kopřivu a nechytatelnou střelou k levé tyči dává devátý gól v play off.
50. minuta
Slavia v plném počtu.
48. minuta
důležité
Po slávistickém faulu má Třinec přesilovku.
48. minuta
Slavia
Po pokusu Pospíšila puk poskakoval na brankové čáře, odkud kotouč odpálil Zíb.
47. minuta
Slavia
Vondrka za modrou čárou napřáhl, čímž oklamal obránce, ještě více popojel k brankáři Hamerlíkovu a střelou do horního růžku se snažil zvrátit nerozhodný stav. Třinecký brankář reflexivně vyrazil.
45. minuta
Slavia
Hamerlík na tečovaný puk vůbec nezareagoval. Střela naštěstí pro hosty mířila mimo tři tyče.
44. minuta
Třinec
Radek Bonk připravil gólovou pozici pro Martina Růžička, které mu puk nesedl na čepel podle představ, tudíž Miroslava Kopřivu vůbec neohrozil.
41. minuta
Třetí semifinále se přehouplo do třetí dvacetiminutovky.
40. minuta
důležité
Skončila druhá třetina a po čtyřiceti minutách svítí na ukazateli skóre nerozhodný stav 2:2.
40. minuta
Slavia
Nakonev vypálil Pospíšil ale jeho rána mířila vysoko nad břevno třinecké branky.
40. minuta
Slavia
V čase 39:16 si kouč Růžička bere oddechový čas.
39. minuta
důležité
Další faul Ocelářů a Slavia bude hrát pět na tři minutu a čtyřicet sekund.
39. minuta
gól
Slavia vyrovnává na 2:2! Vašíček vypálil od mantinelu a puk si do vlastní svatyně srazil Hrabal.