PRŮBĚŽNÝ VÝSLEDEK: Pardubice - Vítkovice 2:3 (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)
21:08
Vítkovice vedou v sérii 3:1 a od postupu do finále je dělí jediné vítězství. Toho mohou docílit už v neděli v Ostravě.
66. minuta
Vítkovice
Rozhodující branka podla po chybě domácí obrany. Mezei upadl před brankou, přišel o kotouč. Pohl poslal puk Vránovi, který se trefil přesně pod břevno a rozhodl.
66. minuta
gól
Gól! Vítkovice vítězí!
65. minuta
Vítkovice
Ujčík vystřelil z kruhu těsně nad břevno.
64. minuta
Pardubice
Koukal vypálil od modré čáry mimo tyče Málkovy branky.
63. minuta
Vítkovice
Burger zamotal hlavu obráncům Pardubic a z otočky prověřil pozornost brankáře Růžičky.
62. minuta
Pardubice
Starý vystřelil v závěru přesilovky nad. Po přerušení se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.
61. minuta
důležité
Začalo prodloužení.
60. minuta
Pardubice
Ještě minutu a pět sekund budou hrát Pardubice přesilovku.
60. minuta
důležité
Základní hrací doba je u konce. V Pardubicích se bude prodlužovat.
60. minuta
Pardubice
V úplném závěru základní hrací doby si Pardubice zahrajou přesilovku. Při úniku byl totiž hákovaný Kolář. Na trestnou lavici jde Bartoň.
58. minuta
Vítkovice
O regulérnosti branky musel hlavního rozhodčího utvrdit kolega za videem. Nahození Ovčačíka od modré sklepl ve výšce na hranici regulérnosti do sítě Vrána.
58. minuta
gól
Gól! Je vyrovnáno!
56. minuta
Vítkovice
Velká šance pro Vítkovice vyrovnat. Za nedovolené bránění si půjde na trestnou lavici odpočinout Nakládal.
55. minuta
Pardubice
Rákos zabránou vyoperoval ideální střeleckou pozici pro Zohornu, který se dostal sám před Málka. Trefil však pouze jeho beton.
52. minuta
Pardubice
V ideální pozici mezi kruhy zakončoval Kousal, ale skvělý Málek jeho střelu lapačkou zlikvidoval.
51. minuta
Vítkovice
Ujčík střílel z pravého kruhu velmi nebezpečně na brankáře Růžičku, ten byl ale pozorný.