DUEL GHANA-AUSTRÁLIE SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
17:51
My Vám děkujeme za pozornost a u zítřejšího utkání Slovensko - Paraguay nashledanou. Ostatní zpravodajství z MS sledujte na www.lidovky.cz/msfotbal
93. minuta
Utkání právě skončilo.
93. minuta
Ghana
Matthew Amoah zkazil brejkovou situaci velice nepřesným centrem na nabíhajícího Gyana.
92. minuta
Ghana
Ze dvaceti metrů pálil Owusu Abeyie, Schwarzer střelu vytěsnil na rohový kop.
90. minuta
Ghana
Mensah nepřesně hlavičkoval z hranice malého vápna. Kromě penalty nejvážnější šanci Ghany.
88. minuta
Austrálie
Rukavytsya teď vykopl míč z Kingsonové náruči, což bylo posouzeno jako nedovolený zákrok.
86. minuta
Australané nepouštějí Ghanu do souvislejšího tlaku a hrají s míčem na polovině soupeře.
82. minuta
Ghana
Owusu Abeyie ne hranici šestnáctky nezpracoval pas od svého spoluhráče a v dobré pozici tak o balón přišel.
78. minuta
Jakoby měli hráči z Afriky svázané nohy. Do souvislejšího tlaku se nemůžou dostat a do gólových příležitostí už vůbec ne.
72. minuta
Austrálie

Přímo před brankářem se ocitl Wilkshire, ale napálil pouze Kingsona, z dorážkou neuspěl ani Kennedy.

• Ghana - Austrálie.

Ghana - Austrálie. / Autor: Reuters

70. minuta
Ghaňané moc invence nepředvádějí. Do vyložené šance se v druhé půli prozatím nedostali.
68. minuta
Ghana
Asamoah Gyan prudce centroval před branku Schwarzera, žádný jeho spoluhráč na míč ale nedosáhl.
66. minuta
I Australané střídají. Bresciana nahrazuje obránce Chipperfield.
61. minuta
Austrálie
Austrálie drží balon a kombinuje na polovině hřiště.
59. minuta
Neill skluzem hasil nebezpečí před dotírajícím útočníkem.
56. minuta
Ghana posiluje ofenzívu. Owusu Abeyie střídá Prince Tagoeho.
53. minuta
Holman zařídil první rohový kop v podání Austrálie.
50. minuta
Ghana
Asamoah Gyan se z hranice velkého vápna snažil obstřelit Schwarzera, což se mu nepovedlo.
48. minuta
Austrálie
Austrálie je v deseti v útoku bezzubá. Při jakémkoli náznaku o brejkovou situaci o míč přijde a znovu se brání.