Diskuze

Fourcade potvrdil pozici vládce biatlonu i ve stíhačce a má další malý glóbus

Francouzský biatlonista Martin Fourcade vyhrál poslední stíhací závod sezony v ruské Ťumeni a k velkému křišťálovému glóbu za celkové vítězství ve Světovém poháru a malému za hodnocení sprintů přidal i trofej za tuto disciplínu. Jeho rival Johannes Thingnes Bö doběhl druhý.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
KP

K. Pokorný

24. 3. 2018 16:29

1. M.Fourcade (Fr.), 2.J.T.Bö (Nor.), 3.Hofer (It.), 4.Lindström (Švéd.), 5.Lesser, 6.Peiffer (oba Něm.), 7.Guigonnat (Fr.), 8.Eder (Rak.), 9.Cvetkov (Rus.), 10.Christiansen (Nor.).

Podle jmen a států závodníků z první desítky je vidět, že politruk Hamza ten svůj soukromý bojkot vyhodnotil a připravil správně

0 0
možnosti
JK

24. 3. 2018 21:06

Všechny Rusy vyřadil jedním šachovým tahem, i když je za 6l6a. Správný odpor proti dopingu uplatněný úúúplně na 6l6ém místě.