Diskuze

To bylo slávy! Za futsalisty Bazooky Uherského Hradiště nastoupil v 9. kole první ligy známý bouřlivák Tomáš Řepka. Plná hala, jako soupeř pražská Slavia, ... Ale co z toho? Řepka, který zase plní stránky bulvárních médií, si zahrál dvě minuty, nedal gól, nepředvedl pověstný blikanec a jeho tým prohrál 2:4. Podívejte se, jak událost zachytil fotoreportér vydavatelství MAFRA Luděk Ovesný.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

25. 11. 2018 9:21

Na tohohle výmaza by platila jediná věc: obléct ho do trikotu rozhodčího a běž nám to ukázat, výpatle, co ani pravidla neznáš. To by bylo divadlo!