17. března 2018 22:04 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Utkání 21. kola první fotbalové ligy: AC Sparta Praha - SK Slavia Praha. Vpravo... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Utkání 21. kola první fotbalové ligy: AC Sparta Praha - SK Slavia Praha. Vpravo... | foto: ČTK

PRAHA Parádní derby pražských „S“ viděli fanoušci v sobotním mrazivém odpolední na Letné. Souboji Sparty se Slavií, 289. v historii, nechybělo nic. Napětí, obrat, rozhodnutí u videa i rozmary počasí. Pojďme si nyní úchvatný duel, který skončil 3:3, přestože Sparta vedla po první půli 3:0 (a ještě v 70. minutě), nyní připomenout objektivem fotografů.

REPORTÁŽ Z DERBY SI PŘEČTĚTE ZDE!

SMUTNÝ HRDINA DERBY ŠTĚTINA: VĚDĚL JSEM, ŽE TO BUDE PENALTA. VIDEO JE DOBRÁ VĚC!

MOHL BÝT MUŽEM ZÁPASU. ‚NEVÍM, CO SE VE DRUHÉ PŮLI STALO,‘ ŘEKL DVOUGÓLOVÝ SPARŤAN STANCIU!

Utkání 21. kola první fotbalové ligy: AC Sparta Praha - SK Slavia Praha. Srdjan Plavšić ze Sparty oslavuje gól.
Utkání 21. kola první fotbalové ligy: AC Sparta Praha - SK Slavia Praha. Pavel Hapal, trenér Sparty.