Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

Fotbalová nádhera. Útočník Valencie Negredo se trefil téměř z poloviny hřiště

14:00
VALENCIE/PRAHA - Kdyby mohl, nechal by si útočník Valencie Álvaro Negredo gól do sítě Raya Vallecana zarámovat. V 55. minutě obral o míč na středovém kruhu jednoho ze soupeřů a lobem téměř z poloviny hřiště chytře překonal vyběhnuvšího gólmana Carlose. Jeho parádní zásah pomohl Valencii po remíze 2:2 alespoň k zisku bodu.

Álvaro Negredo předvedl lob z říše snů. foto: Reuters

Exútočník Manchesteru City v 55. minutě ukázal, jak je fotbal jednoduchý. Obral o míč váhajícího obránce, podíval se, že Carlos stojí daleko od své brány a lobem ze 45 metrů rozjásal domácí fandy.

Vyrovnávací gól na 1:1 přesto nemusel stačit svěřencům anglického kouče Garyho Nevilla ani na bod. V 69. minutě totiž opět převážil vedení na stranu madridského týmu Llorente.

Alespoň bod pro domácí tým však zajistil v 88. minutě střídající útočník Paco Alcácer, který nahradil po hodině hry právě Negreda.

Vítězný gól však Valencie už nestihla dát, a tak prodloužila své čekání na výhru v La Lize na devět zápasů. Naposledy vyhrála 7. listopadu 5:1 ve Vigu.