Diskuze

Poškodil nás sudí, zuří v Boleslavi. Trenér Jarolím nepřišel na tiskovku

Hodně negativních emocí přinesl zápas 11. kola první fotbalové ligy mezi Mladou Boleslaví a Plzní. Domácí spílali rozhodčímu Jaroslavu Bílkovi, že v první půli za stavu 0:1 neodpískal pro domácí pokutový kop za faul Radima Řezníka na Daniela Bartla.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
OS

O. Schejbal

20. 10. 2014 22:47
Plzeňského soudruha Berbra

s Damkovou a také Peltu, tak tuto mafii není v ničích silách vystrnadit?

0 0
možnosti
MR

20. 10. 2014 16:02
jó, to je fotbal

No ve folbale platí, že kdo dá gól, vyhrává. Tak proč se kdo čertí. Spravedlivé - nespravedlivé, kdo to posoudí? Góly platí, to si pamatujte..........MR

0 0
možnosti
JK

J. Kodeš 999

20. 10. 2014 9:06
hele

viděl jsi to nebo kecáš záští a zvratky berbra a damkové máš k snídani.

To je ta parta zločinců ve fotbale.5 sudích v předsednictvu, damková spí s berbrem-syčák jeden prokádrovanej STB.

Tak bse na to podívej a nekecej vole JCCH-To je jeden cucek chramopsta-

0 0
možnosti
ST
Klan zuří

Praha versus Plzeň. Úspěchy Viktorie doposud byly v Praze brány jako náhodné, dočasné, že se vše vrátí do starých kolejí a českému fotbalu a fanatikům bude opět vládnout Sparta se Slávií. Jakmile se začalo ukazovat, že Plzeň to se setrvání na špici myslí vážně, je zle.

Ve včerejším utkání Plzně v Mladé Boleslavi bylo od první minuty jasné, že všichni jsou na Plzeň a na rozhodčího Bilka dokonale nabroušeni, hlavně komentátoři. Tak dokonale, že z nich bylo na zvracení, i když se nic nedělo. Zkreslit opakované televizní záběry a zmanipulovat diváky není problém ani pro nováčka, natož pro zkušené mystifikátory.