Diskuze

Fotbalisté Zlína vyhráli 2:1 v Ostravě a ukončili sérii porážek

Fotbalisté Zlína ukončili v úvodním utkání 23. kola nejvyšší soutěže svou šestizápasovou sérii proher. V Ostravě zvítězili 2:1, když rozhodující gól vstřelil v 63. minutě Tomáš Poznar, který před rokem dres Baníku oblékal. Domácí hráli od 73. minuty bez vyloučeného Roberta Hrubého a utrpěli druhou prohru za sebou.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

3. 3. 2019 9:20

PANE POKORNY NEJSTE NÁHODOU TEN SOBOTKŮV PRÁVNÍK POKORNÝ ??? ZA VŠECHNO MUŽE AROGANTNÍ PANÍK MĚLI BY HO VYHODIT !!!! NEJLEPŠIHO HRÁČE V PŘIPRAVĚ JAKUBA ŠAŠINKU NACHÁ DO KONCE NA LAVIČCE A DIOPA KTERÝ BÝL NA STŘIDANÍ VE 20 MINUTĚ NECHA NA HŘIŠTI !!POKUD TAM BUDE TEN KOMEDIANT PANIK TAK UŽ NA BANÍK NEPUJDU !!!!!PROČ KDYŽ PROHRAVALI DAL NA HŘIŠTE OBRANCE ŠINDELÁŘE ??TEN TAM MĚL BYT UŽ OD ZAČÁTKU ALE MISTO PROCHÁZKY V OBRANĚ !!!ALE DÁT HO DO UTOKU TO UDĚLÁ NĚKDO KDO ŠAŠINKU CHCE ODSTAVIT !!!!!!PANIK JE DOBRÝ TRENÉR MAXIMÁLNĚ NA DVACET UTKÁNI PAK STRACI SOUDNOST !!!