Manchester United vede po výhře ligu o tři body

23:21
MANCHESTER - Fotbalisté Manchesteru United porazili v dohrávce 30. kola Premier League díky gólu Wayna Rooneyho 1:0 Fulham a vedou tabulku o tři body před městským rivalem City, jenž v sobotu pouze remizoval na hřišti Stoke.

Kanonýr Manchesteru United Wayne Rooney slaví gól do sítě fotbalistů Fulhamu foto: ČTK

Svěřenci trenéra Alexe Fergusona sice nečekaně vypadli z Evropské ligy, ale v domácí soutěži se jim daří. Dnes vyhráli pošesté za sebou a z posledních deseti duelů ztratili body pouze při remíze 3:3 s Chelsea.

Zapojte se do diskuze! Nově přes SMS

Jediný gól vstřelil tři minuty před přestávkou po zmatku hostující obrany kanonýr Rooney, jenž díky Evansově zpětné přihrávce na malé vápno propálil zblízka Schwarzera. Pro nejlepšího střelce United to byl 21. ligový gól v sezoně, na Robina van Persieho z Arsenalu ztrácí pět zásahů.