Ronaldo nedohrál kvůli svalovém zranění. Není to vážné, ujišťuje

12:14
MADRID - Kanonýr Realu Madrid Cristiano Ronaldo odstoupil ze sobotního zápasu španělské ligy v Almeríi kvůli svalovému zranění, které však podle něj není vážné. Portugalský fotbalista rozjel už ve třetí minutě kanonádu Bílého baletu, který zvítězil na hřišti nováčka 5:0. Ze hřiště odešel v 54. minutě.

Zraněný fotbalista Cristiano Ronaldo odchází ze hřiště foto: Reuters

"Bylo to z preventivních důvodů. Nic zvláštního. V prvním poločase jsem dostal ránu a sval trochu ztuhnul," řekl po utkání Ronaldo, jenž se ve 14 kolech španělské ligy trefil sedmnáctkrát a vládne tabulce střelců. Podle kouče Carla Ancelottiho by měl být Ronaldo brzy v pořádku. "Myslím, že to není vážné, protože ho to nebolelo. Uvidíme zítra po vyšetření," uvedl italský trenér, jehož tým hraje ve středu v Lize mistrů s Galatasarayem Istanbul.

Ronaldo dal už 164. gól za Real ve španělské lize a vyrovnal se na čtvrtém místě klubové historie Mexičanovi Hugovi Sánchezovi. Před osmadvacetiletým Portugalcem jsou jen Raúl (228), Alfredo Di Stéfano (216) a Carlos Santillana (186).