Balotelli se znovu trefil, AC Milán neprohrál posedmé za sebou

23:11
MILÁN - Mario Balotelli rozhodl svým čtvrtým gólem v třetím utkání po návratu do italské fotbalové ligy o vítězství AC Milán 2:1 nad Parmou. Dvaadvacetiletý útočník, který do Milána přestoupil na konci ledna z týmu anglického mistra Manchesteru City, skóroval z trestného kopu v 78. minutě, hosté už v nastaveném čase jen snížili.

Radost fotbalisty AC Milán Maria Balotelliho foto: ČTK

AC Milán prohrál naposledy před Vánoci, následně sedmkrát za sebou bodoval a v tabulce se posunul na třetí místo. Na druhou Neapol ztrácejí svěřenci trenéra Massimiliana Allegriho šest bodů, na vedoucí Juventus jedenáct. Do vedení se Milánští dostali v 39. minutě vlastním gólem argentinského stopera Gabriela Paletty, který tak nebude na svůj narozeninový den vzpomínat v nejlepším.