Florida padla potřetí v řadě, po Jágrově faulu vstřelilo Buffalo poslední gól

22:00
PRAHA - Hokejisté Floridy prohráli 0:3 v Buffalu a nebodovali v třetím duelu NHL za sebou. Sabres naopak ukončili čtyřzápasovou sérii porážek.

Kyle Okposo (21) z Buffala slaví. foto: ČTK/AP

Nepříznivou bilanci Floridy nedokázal změnit ani český útočník Jaromír Jágr, jenž neuspěl při žádném ze svých čtyř střeleckých pokusů. Navíc třetí branku vstřelil domácí Sam Reinhart v třetí třetině při vyloučení české hvězdy za hákování.

Největší překážkou pro Panthers v dnešním utkání byl gólman Anders Nilsson, jenž zlikvidoval 33 střel hostů. O první čisté konto v sezoně nepřipravil švédského brankáře ani v poslední minutě Vincent Trocheck, který z trestného střílení mířil vedle.

SOBOTNÍ VÝSLEDEK NHL

Buffalo - Florida 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Branky: 8. Larsson, 26. Okposo, 49. Reinhart. Střely na branku: 25:33. Diváci: 18.261. Hvězdy zápasu: 1. Nilsson, 2. Reinhart, 3. Okposo (všichni Buffalo).