Ve skupině A Astana rozstřílela Maccabi Tel Aviv 4:0 a se čtyřmi body ztrácí na třetí příčce jediný bod na vedoucí dvojici Villarreal, Slavia. Na výhře se dvěma góly podíleli Patrick Twumasi a Junior Kabananga a kazašský celek díky nim natáhl sérii domácí neporazitelnosti na 17 zápasů.
Hoffenheim v probíhající sezoně startuje v pohárech poprvé v klubové historii a prvního vítězství se dočkal na šestý pokus. Německý celek, za který Kadeřábek odehrál celý zápas, se zásluhou Benjaminiho Hüberna, Nadiema Amiriho a Nica Schulze ujal vedení 3:0, za hosty až v nastavení snížil Stefano Napoleoni.
Ve skupině G si po vítězství 2:1 nad Hapoelem Beer Ševa udržel vítěznou sérii rumunský celek FCSB a s plným počtem bodů vede tabulku před tříbodovou dvojicí Lugano, Plzeň. Poslední je Beer Ševa, za kterou český útočník Tomáš Pekhart nenastoupil a zápas strávil na lavičce.
Bez ztráty bodu je i ve skupině H Arsenal, který o výhře v Bělehradě rozhodl až pět minut před koncem díky krásnému gólu nůžkami Oliviera Girouda. Londýnský celek využil přesilovku po vyloučení Milana Rodiče z 80. minuty.
Třetí zápas vyhrál ve skupině L i Zenit Petrohrad, jenž si díky hattricku Emiliana Rigoniho poradil 3:1 s Rosenborgem. Ještě o gól víc dal však ve druhém duelu Willian José ze San Sebastianu, který díky němu rozstřílel Vardar Skopje 6:0. Makedonský celek tak navázal na debakl 0:5 z úvodního duelu s Petrohradem.
3. kolo základních skupin fotbalové Evropské ligySKUPINA A: Astana - Maccabi Tel Aviv 4:0 (2:0) Villarreal CF - Slavia Praha 2:2 (2:2) - VÍCE ČTĚTE ZDE! SKUPINA B: Dynamo Kyjev - Young Boys Bern 2:2 (1:2) Skënderbeu Korcë - Partizan Bělehrad 0:0 SKUPINA C: Braga - Ludogorec Razgrad 0:2 (0:1) Hoffenheim - Basaksehir 3:1 (0:0) SKUPINA D: AC Milán - AEK Atény 0:0 Austria Vídeň - Rijeka 1:3 (0:2) SKUPINA E: Bergamo - Apollon Limassol 3:1 (1:0) Everton - Lyon 1:2 (0:1) SKUPINA F: Šeriff Tiraspol - Lokomotiv Moskva 1:1 (1:1) Fastav Zlín - FC Kodaň 1:1 (1:1) - VÍCE ČTĚTE ZDE! SKUPINA G: FC Lugano - Viktoria Plzeň 3:2 (0:0) - VÍCE ČTĚTE ZDE! Hapoel Beer Ševa - FCSB 1:2 (0:1) SKUPINA H: BATE Borisov - Kolín n. Rýnem 1:0 (0:0) CZ Bělehrad - Arsenal 0:1 (0:0) SKUPINA I: Konyaspor - Salcburk 0:2 (0:1) Olympique Marseille - Guimaraes 2:1 (1:1) SKUPINA J: Östersund - Bilbao 2:2 (0:1) Luhansk - Hertha Berlín 2:1 (1:0) SKUPINA K: Nice - Lazio Řím 1:3 (1:1) Waregem - Arnhem 1:1 (1:1) SKUPINA L: Vardar Skopje - San Sebastian 0:6 (0:3) Zenit Petrohrad - Rosenborg Trondheim 3:1 (1:0) |
1. | Villarreal | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. | SLAVIA PRAHA | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
3. | Astana | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:4 | 4 |
4. | Maccabi Tel Aviv | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:5 | 1 |
1. | Dynamo Kyjev | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:5 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. | Young BoysBern | 3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | 3 |
3. | Partizan Bělehrad | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
4. | Skënderbeu Korcë | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | 2 |
1. | Ludogorec Razgrad | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. | Braga | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 6 |
3. | Hoffenheim | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 3 |
4. | Basaksehir | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
1. | AC Milán | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. | AEK Atény | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
3. | Rijeka | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:6 | 3 |
4. | Austria Vídeň | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:10 | 1 |
1. | Bergamo | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. | Lyon | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
3. | Apollon Limassol | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:6 | 2 |
4. | Everton | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 |
1. | Lokomotiv Moskva | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:1 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. | Šeriff Tiraspol | 3 | 0 | 3 | 0 | 1:1 | 3 |
3. | FC Kodaň | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 |
4. | ZLÍN | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | 1 |
1. | FCSB | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. | Lugano | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 |
3. | PLZEŇ | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | 3 |
4. | Hapoel Beer Ševa | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 |
1. | Arsenal | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:3 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. | CZ Bělehrad | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 |
3. | BATE Borisov | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
4. | Kolín n. R. | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | 0 |
1. | Salcburk | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. | Olympique Marseille | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 6 |
3. | Konyaspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | 3 |
4. | Guimaraes | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
1. | Östersund | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. | Luhansk | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 6 |
3. | Bilbao | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | 2 |
4. | Hertha Berlín | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
1. | Lazio Řím | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:3 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. | Nice | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | 6 |
3. | Arnhem | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 |
4. | Waregem | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:8 | 1 |
1. | Zenit Petrohrad | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:2 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. | San Sebastian | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:3 | 6 |
3. | Trondheim | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 |
4. | Vardar Skopje | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:14 | 0 |