Diskuze

Dvě penalty, červená karta, videorozhodčí: Sparta zdolala Olomouc 2:1

Fotbalisté Sparty ve 25. kole první ligy díky dvěma penaltám otočili zápas s Olomoucí a vyhráli 2:1. Třetí tým tabulky v jarní části sezony i pošesté zvítězil a stáhnul náskok druhé Plzně na pět bodů. Sigmu na Letné poslal do vedení na konci první půle Šimon Falta, ale po změně stran ze dvou pokutových kopů během pěti minut otočil skóre Guélor Kanga. Hanáci navíc po vyloučení Martina Nešpora dohrávali v deseti.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

17. 3. 2019 13:39

Jednou se vedení ligy usneslo,že Sparta musí konkurovat bodově Plzni a Slávii.Tak se těm penaltám nedivte.Ještě jich bude!Minulost se vrací.Pamatuji si z minulosti situaci,že Sparta skutečně musela sestoupit z ligy,ale hned se odhlasovalo její rozšíření o dvě další mužstva.Kdo chtěl do reprezentace,musel nejprve přestoupit do tohoto mužstva.A tak to bylo se vším.Prostě vládní klub se vším.

0 0
možnosti

17. 3. 2019 9:26

SKORUMP LIGA A SPARTA !!! SLUŠNÝ ČLOVĚK A FIRMY BY NEMOHLA SPONZOROVAT TUTO KORUPČNI LIGU !! GAMBRINUS TO POCHOPIL !!!SPARTA ZASE VYHRÁLA DÍKY ZAKULISNÍMU 12 HRÁČÍ CHOVANCOVI !!!!!BANÍK MĚL KOPAT NA SPARTĚ ASI V 8 MINUTĚ JASNOU PENALTU VŠICHNI JI VIDĚLI JEN TI TŘI PÁNOVÉ NA HŘIŠTI KTERÉ NAZÝVAJI ROZHODČÍ S CHOVANCEM NE !!!!PROČ JE NAZYVAJI ALE ROZHODČÍ KDYŽ SE TAK NECHOVAJÍ !!!!! SPARTA MĚLA MÍT VE 28 MINUTĚ VYLOUČENÉHO HRÁČE ATD !!!!! ANI SI NEVSPOMINÁM KDY SPARTA VYHRÁLA POCTIVĚ VY JO ???, SLAVIE JE NA TOM PODOBNĚ PLZEN A ZLÍN TAKTÉŽ ???ČIM TO ASI JE ???

0 0
možnosti

17. 3. 2019 0:37

Trenér Olomouce to po zápase shrnul v TV krátce a přesně - až na jedno: Sparťanů bylo na hřišti dvanáct.