Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

Diskuze

Neskutečné derby! Sparta vedla 3:0, Slavia v závěru srovnala, čtyřikrát úřadovalo video

Pražské derby mezi Spartou a Slavií skončilo po neuvěřitelném průběhu 3:3. Domácí se dostali v první půli do tříbrankového vedení, které drželi ještě v 70. minutě. Hosté na zasněženém hřišti následně třemi góly srovnala, když třetí branku vstřelil z penalty v 94. minutě Škoda. Sudí Pavel Královec čtyři situace v pokutových územích na obou stranách kontroloval u videa.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J. Orlík

18. 3. 2018 10:02

Když vidím tu tabulku s počtem bodů a počtem zápasů, které má Plzeň k dobru, tak ve světle té holomajzny, kterou v lize dnes hraje, počítám, že pro ni nebude problém ligu nevyhrát. MYslím, že si Viktoriáni, po včerejší plichtě v derby, oddychli.

0 0
možnosti

I. Vermis

18. 3. 2018 8:23

Zatrackaný video, takhle připravit Spartu o vítězství!

0 0
možnosti

J. Krajíček

17. 3. 2018 21:43

Vypadá to, že Slávie dostala o poločase SMS z Číny: "Peníze budou, rýži prodejte. Svatá trojice, Minář, Tvrdík, Nejedlý". :-DDD

0 0
možnosti

V. Valtr

17. 3. 2018 20:27

Nefandím ani jednomu S, ale na derby se vždycky rád kouknu. Sparťani by neměli brečet nad rozhodčím, ale vážně se zamyslet, proč naprosto pravidelně vypustí ve vedení druhý poločas s tím, že posledních 30 minut naprosto fyzicky nestačí soupeři. Jakémukoliv...

17. 3. 2018 19:44

No, nevím, nevím. Snad měl rozhodčí ten zápas raději odložit. Takhle to asi bude mít dohru u kulatého stolu. Podle mě prohrál fotbal.