Diskuze

Kvitová je v Birminghamu ve finále, v derby ji vzdala krajanka Šafářová

Česká tenistka Petra Kvitová postoupila do finále travnatého turnaje v Birminghamu. V souboji o něj ji ve druhém setu vzdala krajanka Lucie Šafářová pro zranění pravého stehenního svalu za stavu 6:1 a 1:0 pro vítězku.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

M. Cajthaml

24. 6. 2017 17:56

Stejně jako získal Cilic na returnu v Queensu sedmou hru setu rozhodujícího, získává jí i v Halle domácí zástupce Saša Zverev. Finále proti Federerovi je blíž jak jeho soupeř.

0 0
možnosti

M. Cajthaml

24. 6. 2017 18:09

Dvě dvojchyby v závěrečné hře nasekal Francouz, celkem na jeho kontě 4. Vítězný Zverev dál 3 dvojchyby. Na esa vyhrál 11-3, utkání dokonce končí na returnu a zítra ve finále vyzve v domácím prostředí Federera. Pro něj je Halle oblíbený turnaj. Může jít o strhující finále

0 0
možnosti

M. Cajthaml

24. 6. 2017 16:41

Esa 15-13, dvojchyby 2-4, to je bilance prvního SF z Queens Muller- Cilic před třetím rozhodujícím setem.

0 0
možnosti

M. Cajthaml

24. 6. 2017 17:22

20. esem ukončil Cilic utkání. Za stavu 3-3 získal brejk, a pak si už zápas pohlídal.

0 0
možnosti

24. 6. 2017 16:26

Bárty se zapsala dobře. Nebude to s ní lehké.

0 0
možnosti

M. Cajthaml

24. 6. 2017 15:14

Barty přebírá otěže zápasu. Set druhý dopodavala a v rozhodujícím si veze brejk. 3-1, zahrává výborné údery. Třeba ten poslední lob byl ukázkový.

0 0
možnosti

M. Cajthaml

24. 6. 2017 15:29

Nové míče uvedla do hry při sedmé hře v rozhodujícím setu Muguruza pro setrvání v zápase. Odvrátila dva mečboly, ale nyní pro zápas bude podávat Barty.

0 0
možnosti

M. Cajthaml

24. 6. 2017 14:50

Zatímco Federera již ve finále turnaje v Halle máme, cesta Spanelky Muguruza se komplikuje. 6-3\3-5. Barty začíná lovit zázračné údery.

0 0
možnosti

M. Cajthaml

24. 6. 2017 14:39

Federer odvratil nakonec pri 12. hre na servisu 2 setboly a o sete druhem rozhodne zkracena hra. Zvlast fiftyn pro bod zahral krasne. Hlavou, s citem, stopball.

0 0
možnosti

M. Cajthaml

24. 6. 2017 14:30

Kvitova hrala se zranenou souperkou, uz vcera jsem tusil, ze pujde o zbytecny zapas. Nemuzeme to brat jako skutecne meritko jejiho praveho vykonu. Vypada to, ze ji vyzve Spanelka Muguruza a na tu ceska tenistka umi. V Halle je blizko postupu do finale Federer. Uz podaval pro zapas, Rus Khachanov ho vsak i s pomoci jestrabiho oka brejknul. 5-5 set druhy