Diskuze

Hrdinka Šafářová. Odvrátila tři mečboly a zahraje si o finále proti Kvitové. Berdych vypadl

Lucie Šafářová zvládla na travnatém turnaji v Birmingamu velmi dramatické čtvrtfinále. Po třech hodinách a třech minutách hry porazila Australanku Darju Gavrilovovou 6:7, 6:3 a 7:6, která nevyužila hned tři mečboly. V semifinále se v českém souboji utká s Petrou Kvitovou, která porazila Francouzku Kristinu Mladenovičovou 6:4 a 7:6.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

M. Cajthaml

23. 6. 2017 22:52

Birmingham zitra cekaji tato semifinale- Kvitova- Safarova/Barty- Muguruza. Doufam, ze nedojde na finale Safarova- Barty. Aby ve finale Barty neporazila Kvitovou. Neni nijak znama, slavna, ale formu tuna pomerne ma. Na Mallorce SF Goerges- Belis/Sevastova- Garcia. Pral bych v Spanelsku moc titul Belis.

0 0
možnosti

M. Cajthaml

23. 6. 2017 21:24

I když vyhrál na esa 24-18 Berdych, Dimitrov si zahrá s Lopezem. Ve 12. hře rozhodujícího setu totiž dopodaval. Ze dvou mečbolu proměnil hned ten první. 2 hodiny 27 minut trvalo toto strhující utkání.

0 0
možnosti

M. Cajthaml

23. 6. 2017 21:10

V 10. hře na returnu Berdych nevyužil první mečbol a je tedy 5-5. Vypadá na tom líp, ale v TB, případném, zas rozhodne hlava.

0 0
možnosti

M. Cajthaml

23. 6. 2017 21:16

11. hru však žel český tenista ztrácí a na returnu se bude snažit vrátit v zápas. Těžký úkol. Zaznamenal v této hře vůbec svou první dvojchybu v zápasu a o brejku pak rozhodlo jestřábí oko.

0 0
možnosti

M. Cajthaml

23. 6. 2017 20:49

Všechny turnaje již znají své semifinalisty až na londýnský Queens. Dimitrov čeká na soupeře. Bude to Berdych či Lopez? Zdaří se českému tenistovi odveta za Stuttgart? Hrá se právě třetí set. V prvním setu chyboval v TB lehce Čech, druhý set a TB vůbec Španělovi nevyšel. První semifinálová dvojice je Cilic- Muller. Jsem moc zvědavej na toto utkání servismanu. Muller je na vítězné vlně, nezastavil ho ani Američan Querrey. Semifinále druhého mužského turnaje v Halle jsou následující. Federer- Khachanov\ Gasquet- A. Zverev. Moc si přeju finále Federer- Zverev.