Diskuze

Berdych v Quenn’s Clubu zdolal Darcise, postupuje také Strýcová

Tenista Tomáš Berdych v prvním kole turnaje v londýnském Queen’s Clubu porazil 7:5 a 6:3 Belgičana Stevea Darcise. S o dva roky starším soupeřem se jednatřicetiletý český hráč střetl na trávě po pěti letech a oplatil mu nečekanou porážku z prvního kola olympijského turnaje v Londýně. Barbora Strýcová zahájila na turnaji v Birminghamu úspěšně přípravu na Wimbledon. Jednatřicetiletá česká hráčka ve svém úvodním letošním utkání na trávě porazila 6:3, 6:3 o devět let mladší Julii Putincevovou z Kazachstánu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MC

M. Cajthaml

19. 6. 2017 20:14

Nu a k zitrejsimu programu! Opet strani cinovnici Kvitove. Jeji utkani v Birminghame zahaji program. Ve stejny cas nastoupi i ke svemu utkani v prvnim kole Siniakova. Ta vyzve Japonku Hibino. Druhe utkani v programu hrá Vondrousova, treti Safarova. Co si tu zitra napiseme????

0 0
možnosti
MC

M. Cajthaml

19. 6. 2017 19:53

Kvaldou tam neprošla Češka Martincová. Zastavila jí známá z RG Cepede Royg z Paraguaye. Naopak v druhém kole už je Kristýna Plíšková. Zastavila ve třech setech osmou nasazenou Timeu Babos z Maďarska. Trocha statistiky dvojchyby obě po dvou, na esa vyhrála Kristýna 13-3. Výborný má i poměr vítězných míčů oproti nevynucenym chybám 34\16. Jedničkou je Ruska Pavlyuchenko. Hrá nyní první set. Na Kristýnu Pliskovou bude v dalším kole čekat lepší z dvojice Bouchard- Schiavone.

0 0
možnosti
MC

M. Cajthaml

19. 6. 2017 19:37

Tak soupeřem Berdycha bude nakonec Kanaďan Shapovalov. Rozhodující set pro sebe získal poměrem 6-4. 10. hru urval na returnu a vyhnul se dramatu. V zápase zaznamenal 12 es a 6 dvojchyb. Domácí Edmund 7 es a 3 dvojchyby. Ještě dodávám turnaj žen z Mallorky neb redakce nezveřejnila příspěvek celý.

0 0
možnosti
MC

M. Cajthaml

19. 6. 2017 19:28

Utkání Berdycha jsem neměl možnost vidět, moc děkuji za vyčerpávající popis! Nyní se hrát to avizované utkání z něhož vzejde Berdychův soupeř. Set rozhodující, favorit domácí Edmund odvrátil brejkbol a zaznamenal i první dvojchybu utkání. Stav 2-2, servíruje mladý Kanaďan. Ano, ten co omylem letos při DC trefil umpiroveho. Dnes tedy začly ženské turnaje v Birminghamu a na Mallorce. Mužské Halle a Queens. Halle ve francouzském derby opustil Gael Monfils, ještě dnes do turnaje zasáhne Rakušan Thiem. Není typický hráč pro trávu. Jedničkou je tam Federer. Tradičně mu tento turnaj vychází. Měl by letos potvrdit fazonu od počátku roku a vyhrát ho. Queens opustil po skreci výborný servisman Australan Nick Kyrgios. Ostatní favoriti postupuji. Jedničkou je Murray. Birmingham se zítra může těšit na české derby Kvitová- Smitkova. Prvně jmenovaná má po RG i zde nejlehčí možnou soupeřku pro první kolo. Jinak tu bude hrát početná česká enkláva. Jednička Cibulková. A závěrem turnaj na Mallorce. Kvald