Diskuze

Chce se mi brečet. Fanoušci kritizují senzační obrat Velké Bíteše, která se zachránila

Ani výhra 3:0 nestačila fotbalistům divizního Holešova, aby se udržel ve čtvrté nejvyšší soutěži. V posledním kole totiž vyhrálo všech pět jeho soupeřů v boji o záchranu, nejvíc však fotbalovou veřejnost udivila výhra Velké Bíteše nad Bzencem 6:4. Domácí tým sice po poločase prohrával 1:3, po poločase však během několika minut pěti góly výsledek otočili. Obě družstva jsou nyní fanouškům pro smích a šéf Holešova zuří.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

19. 6. 2017 20:41

Dokud nejste zachráněni, tak se musí počítat s tím, že někdo pod váma může vyhrát ať už zaslouženě či jinak.

0 0
možnosti

18. 6. 2017 9:06

jó STB PELTA kratochvílová-berbr a jeho banda rozhodčích to zařídí-jako u soudců vrchního,nejvyššího a pražského soudu